Category Archives: VIP

VIP

Vazhdojnë skenat seksi në Big Brother Albania

Lori Hoxhalari, 20 vjeçarja nga Pogradeci që para se të hynte në “Big Brother”, ka guxuar me pozo nudo si modele, tashmë do të luajë në çift me 22 vjeçarin nga Kosova, Visarin. Këtë javë ata kanë shkëmbyer puthjet e tyre në buzë para kamerave, një hap ky i hedhur nga Visari, i cili i ka pohuar Lorit se ata tashmë janë të lidhur dhe s’kanë pse ta fshehin intimitetin e tyre. Ata ishin shtrirë në krevat të përqafuar, ndërsa shkëmbenin herë pas here puthje në faqe duke biseduar. Lori shprehu frikën se ndoshta eliminohej këtë javë, ndërsa Visari i jepte kurajo. Ndërsa rrinin të përqafuar, Visari i tha Lorit se nuk ka arsye pse ajo të ndihet keq ng… …read more

Ke$ha: Kam bërë seks me një fantazmë

Ke$ha ka konfirmuar sërish se ka bërë seks me një fantazmë. Këngëtarja amerikane tha se një shpirt nisi të “ledhatonte” trupin e saj kur ajo po qëndronte e shtrirë në shtëpinë e saj.25-vjeçarja ka folur edhe në muajin shtator për eksperiencën e saj seksuale me një fantazmë, ndërsa të enjten zbuloi edhe disa detaje në një emision televiziv amerikan.Kur u pyet nga prezantuesi nëse ishte e vërtetë që ka bërë seks me një fantazmë, Ke$ha u përgjigj: “Po, kam bërë. Nuk e di si e kishte emrin, por erdhi në shtëpinë time dhe filloi të më ledhatonte. Më pas kaluam në gjërat e tjera”, transmeton TCH.Mediet boshnjake raportuan sot për një rast të ngjash… …read more